1. Nie przyjmujemy ze zwierzętami             ( wyjątek to małe rasy psów z włosem, po wcześniejszym uzgodnieniu z recepcją podczas rezerwacji)      dotyczy domków i pokoi           Zwierzęta nie mogą być chałaśliwe i zakłócać spokojny wypoczynek innych gości 
 2. Na terenie campingu pieski mogą być tylko na smyczy i z aktualnym dokumentem szczepienia przeciw wściekliźnie
 3. Pieski mogą załatwiać się tylko poza terenem obiektu
 4. Osoby nie przestrzegające tych zasad zostaną wyproszeni z terenu obiektu

W MIESIĄCACH LIPIEC-SIERPIEŃ WYNAJEM TYLKO NA PEŁNE TYGODNIE LUB ICH WIELOKROTNOŚĆ

 • Termin od 30 wrzesień – 29 kwiecień, cena ustalana indywidualnie a minimalny okres wynajmu to 2 doby
  (rabaty dotyczą pobytu na minimum 7 noclegów poza ścisłym sezonem letnim 11. czerwiec – 27. sierpień )
 • PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ w dniu przyjazdu (dotyczy campingu, domków i pokoi)
 • Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć podatek VAT do faktury, oraz w dniu rezerwacji telefonicznej wysłać dane do FV  ( camping 23 % vat, domki i pokoje 8 % vat )
 • Wstępne rezerwacje telefoniczne należy opłacić w ciągu 24 godzin i wysłać potwierdzenie przelewu sms  na numer telefonu 505 391 938   lub maila kampkotwica@onet.eu
 • Brak wpłaty zadatku w podanym terminie będzie skutkował automatycznym anulowaniem rezerwacji.
 • REZERWACJE PRZYJMUJEMY TEL. 505-391-938
 • ZAMELDOWANIE po godz. 15. do 21. Po godzinie 21. recepcja nieczynna
 • W WYPADKACH AWARYJNYCH (GDY BĘDZIE DOSTĘPNY PERSONEL) GODZINĘ PRZYJAZDU PROSZĘ USTALAĆ  WCZEŚNIEJ TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM LUB MENADŻEREM OBIEKTU A ZA KAŻDA ROZPOCZĘTĄ GODZINĘ PO 21 ZOSTANIE NALICZONE PO 40 ZŁ DLA POZOSTAJĄCEJ W NADGODZINACH OBSŁUGI
 • DODATKOWA OSOBA TYLKO PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU I SPRAWDZENIU TAKIEJ MOŻLIWOŚCI  80 zł/doba
 • OPŁATA KLIMATYCZNA —-wliczona w cenę wynajmu OSOBA DOROSŁA 1,80 ZŁ.

Witamy Państwa w naszych obiekcie wczasowym  „Kotwica”  i życzymy miłego pobytu. Prosimy o zapoznanie się z zasadami panującymi w naszym obiekcie. Pozwoli to obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a my będziemy mogli spokojnie skoncentrować się na zapewnieniu Państwu miłego wypoczynku.

1. Doba:  Pokoje gościnne i domki  wynajmowane są na doby. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15.00 a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu. Prosimy o nie przeciąganie czasu gdyż spowoduje to naliczenie dodatkowej opłaty.
2. Opłaty:  Gwarancją rezerwacji jest wcześniej wpłacony zadatek 30 % lub kwota za cały pobyt. Informujemy, że wpłata pozostałej części należności musi być uregulowana gotówką lub przelewem najpóźniej w dniu przyjazdu przy zameldowaniu i wydaniu kluczy. W przypadku rezygnacji z usługi, całość wpłaconego zadatku nie podlega zwrotowi. W przypadku z rezygnacji z pobytu lub chęci skrócenia pobytu należność nie jest zwracana.  (Podstawa prawna „Ustawa o turystyce” z dn. 4.12.1997 r.).
3. Cisza Nocna: Prosimy o zachowanie ciszy od 22:00 do 7:00 rano. Zachowanie gości i osób korzystających z naszych usług nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Właściciel obiektu może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
4. Pokoje i czystość:  W momencie, gdy otrzymujecie Państwo od nas klucz do pokoju lub domku, stajecie się gospodarzami tego lokalu. Prosimy o zachowanie porządku i czystości zarówno w pokoju jak i w oddanej do Państwa dyspozycji kuchni i łazience. W dniu wjazdu należy zgłosić menedżerowi obiektu że opuszcza się pokój  lub domek w celu sprawdzenia przez niego stanu lokalu. Nie wolno przyjmować osób z poza obiektu bez wcześniejszej zgody Właściciela lub Menedżera a jeśli takowe będą (po wcześniejszym uzgodnieniu) to mogą pozostać maksymalnie do godziny 21.00   (po tej godzinie zostanie naliczona opłata  w wysokości podwójnej stawki za osobodobę)
5. Wyposażenie:  Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w pokojach gościnnych i domkach nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów zasilanych energią elektryczną nie stanowiących wyposażenia obiektu. (Nie dotyczy ładowarek)
6. Palenie papierosów : Ze względu na komfort Państwa i naszych obecnych oraz przyszłych Gości w pokojach i domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia. Palić można  na zewnątrz budynku. Rozpalanie grilla w bezpiecznej odległości od zabudowań i zaparkowanych aut.
7. Odpowiedzialność materialna:  Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu, powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go gości. W przypadku zagubienia kluczy, koszt dorobienia kompletu wynosi 30 zł. Gość powinien zawiadomić menadżera  obiektu o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu. Prosimy o nie dokonywanie napraw we własnym zakresie.
8. Prawa i obowiązki Pokoi Gościnnych -Właściciel Pokoi Gościnnych nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa oraz rzeczy wartościowe bądź pieniądze, pozostawione przez Gościa w pokoju.  Właściciel obiektu może odmówić przyjęcia gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin obiektu lub wyrządził szkodę w mieniu obiektu bądź gości albo szkodę na osobie gości, pracowników lub innych osób przebywających na terenie obiektu lub w inny sposób zakłócił spokojny pobyt gości lub funkcjonowanie obiektu.  Właściciel obiektu świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem (kwatera prywatna). Właściciel  zapewnia  profesjonalną i uprzejmą obsługę oraz warunki do spokojnego i przyjemnego pobytu ,a także zachowanie tajemnicy informacji o gościu . .
9. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności finansowej za przedmioty wartościowe (pieniądze, biżuteria, sprzęt komputerowy, telefony, itp) należących do gości. Podczas planowanej dłuższej nieobecności należy upewnić się że drzwi i okna są prawidłowo zamknięte. W przypadku stwierdzenia nieobecności oraz pozostawienia otwartych okien podczas występowania nagłych opadów deszczu, burzy lub silnego wiatru, obsługa lub właściciel ma prawo wejść do wynajmowanego obiektu w celu zabezpieczenia go przed zniszczeniami.

OBIEKT OGRODZONY I MONITOROWANY ORAZ  CHRONIONY PRZEZ FIRMĘ OCHRONIARSKĄ

Wynajmując nasze pokoje i domki akceptują państwo nasz regulamin

ŻYCZYMY MIŁEGO I SPOKOJNEGO WYPOCZYNKU